ÜYELİK VE KULLANIM ŞARTLARI

1) www.Usmatik.com bilgi ve deneyimleri paylaşmak; öğrencilere, öğretmenlere ve diğer kişilere destek olmak amacıyla iyi niyetle ve kişisel gayretlerle oluşturulmuş bir sitedir. Bu site amacının dışında kullanılamaz.

2) Üyelik bilgileriniz sitenin güvenliği içindir, başka kişi veya kurumlarla paylaşılmayacaktır. Ancak üyelik bilgilerinizle ilgili herhangi bir sebepten olabilecek kayıp, zarar veya yanlışlıklardan dolayı wwww.usmatik.com sorumlu tutulamaz, suçlanamaz. Üye olmaktan dolayı herhangi bir hak talep edilemez. Üyeliğiniz gerekli görüldüğünde askıya alınabilir veya sonlandırılabilir.

3) www.usmatik.com sitesi içerisinde eğitim öğretim materyalleri kişisel kullanım içindir. Bu materyaller yasal olarak digital imza ile imzalanarak damgalanmıştır. Tüm hakları saklıdır. Bu eğitim-öğretim materyalleri yazılı izin alınmadan başka amaçlar için kullanılamaz, çoğaltılamaz, basılamaz, depolanamaz, dağıtılamaz.

4) Site içerisindeki eğitim-öğretim materyallerinde herhangi bir sebepten dolayı olabilecek yanlışlıklardan veya karışıklıklardan dolayı wwww.usmatik.com sorumlu tutulamaz, suçlanamaz.

5) www.usmatik.com'a gönderilecek materyallerde Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun olmalıdır. Materyallerin içeriğinden materyali gönderen sorumludur. Bu materyalleri yayınlayıp yayınlamama yetkisi www.usmatik.com'a aittir. Gönderilen materyaller için herhangi bir hak talep edilemez.